مقدمه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دریافت بازخورد سریع و صحیح از فعالیت بخش های مختلف مدرسه به همراه دریافت گزارش هایی که از نظر آماری، معنادار باشند و از نظر کاربردی، راهگشای مدیران مدارس باشند توسط تیم رامان، طراحی شده و تحت مدیریت کامل مدرسه، در این ماژول قرار گرفته است.

 • null

  امکان ایجاد انواع گویه ها با پاسخ تشریحی

  امکان ایجاد انواع گویه ها با پاسخ تشریحی، دو گزینه ای، چند گزینه‌ای منطبق بر نیاز کاربر
 • null

  امکان انتخاب گزینه های پاسخ

  امکان انتخاب گزینه های پاسخ از موارد پیش فرض سیستم و یا ایجاد گزینه های پاسخ مطابق با نیاز مدرسه
 • null

  نظرسنجی مدت دار

  بستن دسترسی به بخش های تعیین شده توسط کاربر در صورت عدم پاسخ به نظرسنجی در زمان مقرر
 • null

  گزارش نظرسنجی با سطوح دسترسی مختلف

 • null

  پشتیبانی از نظرسنجی با سؤالات تلفیقی

  پشتیبانی از نظرسنجی با سؤالات تلفیقی (انتخاب هم زمان سؤالاتی با پاسخ از انواع مختلف)
 • null

  برگزاری نظرسنجی در زمان تعیین شده

  برگزاری نظرسنجی در زمان تعیین شده و در بین کاربران تعیین شده (کارکنان، معلمان، دانش‌آموزان، اولیا) با قابلیت انتخاب دستی از بین طیف متنوعی از کاربران
فهرست