داستان ساخت اپلیکیشن مدیریت مدرسه

تیم ما بیش از بیست سال از تجربه مفید کاری خودش رو در همراهی تنگاتنگ با مجتمع‌های آموزشی سپری کرده و طی این سال‌ها، در اغلب مدارس، کمبود سیستم اطلاعاتی مناسب، ساده و کارآمد که باری از فعالیت‌های مجموعه‌ها رو سبک کنه و اونها رو در جهت نیل به اهدافشون یاری کنه، همیشه به چشم می‌خورده. تا اینکه ما تصمیم گرفتیم با دور هم جمع کردن یه تیم آموزشی مدیریتی فنی قوی این مشکلات رو از پیش پای همکارانمون در مدارس برداریم. مشکلاتی مثل سختی و ناکارآمدی نظارت بر عملکرد دبیران و دانش‌آموزان، دریافت گزارش‌های دیرهنگام از وضعیت تمامی بخش‌های مدرسه، دسترسی نداشتن به سوابق برنامه‌های گذشته، صدور کارنامه‌های غیرقابل بومی سازی، مدیریت نامناسب فایل‌های صوتی و تصویری و خیلی مشکلات دیگه که اینجا مجال نوشتنشون نیست. به این ترتیب بود که بیش از دو سال کار مطالعاتی و تحلیلی انجام دادیم و سیستم رامان ( یا همون رایانش ابری مجتمع‌های آموزشی نوین ) رو خلق کردیم و در اختیار عزیزانمون در مدارس قرار دادیم تا اون‌ها رو در امر خطیر آموزش و تربیت فرزندان امروز و آینده سازان کشورمون، یاری کنه.

رویکرد ما در این پروژه، تنها در دسترس قرار دادن اطلاعات و دسته بندی اونها نبوده، بلکه گزارش‌های متنوع و هدفمندی رو طراحی کردیم تا مدیران و تصمیم‌گیرندگان مدارس و همچنین دبیران عزیز رو در تصمیم گیری صحیح و سریع یاری کنه.

و در نهایت اینکه، اصلی ترین منطق ما در سیستم رامان، پشتیبانی کامل از تنوع سیستم‌های مدیریتی، آموزشی و تربیتی مدارس هست که به جرات میشه گفت، اولین تیمی هستیم که این توفیق رو پیدا کردیم. یعنی سیستم رامان، همون طوری کار خواهد کرد که شما بهش بفرمایید !

اینم از داستان رامان

فهرست