ماژول ثبت نام نرم افزار مدیریت مدرسه

ما در برهه‌های مختلف و به واسطه نیازی که در مواقع مختلف سال تحصیلی پیدا میشه، اقدام به گرفتن اطلاعاتی از دانش‌آموزان می کنیم و در فرم‌های متعدد کاغذی و کامپیوتری نگهداریشون می کنیم.

یه روز میخوایم کارت دانش‌آموزی صادر بشه، شماره‌ملی ها رو میخوایم. یه روز میخوایم بریم اردو، اطلاعات داروهای خاصی که دانش‌آموز باید حتما همراهش باشه رو میخوایم. یه روز میخوایم بهشون مشاوره بدیم، اطلاعات بچه‌هایی رو میخوایم که پدر یا مادرشون به رحمت خدا رفتند و خیلی اطلاعات دیگه، که اگه اونها رو به درستی از دانش آموزان گرفته باشیم و در سیستم ثبت کرده‌باشیم، هر‌وقت بخوایم، میتونیم به‌راحتی اونها رو فراخوانی کنیم. رامان به‌دقت این کار رو انجام‌داده و اطلاعات دانش آموزان رو در همون فیلدهایی که خودتون مشخص می‌کنید، از دانش‌آموزان و اولیای اونها ذخیره میکنه و در بخش های مختلف سیستم، میتونید اونها رو بیارید و استفاده کنید.

در ضمن، اگه دانش آموزان رو به مقطع بالاتر در مجتمع آموزشی خودتون بفرستید، میتونید اطلاعاتشون رو هم به مقطع تحصیلی جدید منتقل کنید تا همه سوابق آموزشی، تربیتی، خانوادگی و مشاوره ای هریک از دانش آموزان مجموعه خودتون رو حفظ کنید و در دسترس داشته باشید و نیازی به اخذ مجدد اونها نداشته باشید.

نرم افزار ثبت نام مدرسه

برای دانش‌آموزان و اولیای ایشان که به تازگی وارد سیستم مدرسه می‌شوند، مواردی همچون اطلاعات شناسنامه‌ای، سوابق تحصیلی و اطلاعات سلامت و حفظ بهداشت جسم و روان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که رامان، آنها را بی کم و کاست، ذخیره و مدیریت می‌کند.

  • null

    ثبت نام دانش آموزان و ثبت اولیا

  • null

    اضافه نمودن کاربران شامل: مدیر، معاونین و معلمان

فهرست